Škola kávy

SEMINÁŘE - ŠKOLENÍ BARISTŮ / Od keře až k espressu /

Poděkování - Linka bezpečí

9.9.2009

Štěpánko, Roberto,
 
s velkými díky posílám v příloze za nás z Linky bezpečí reference k semináři.
 
Těším se na další setkání a spolupráci s Vámi!  Ať se Vám daří.
 
Klaara

klára adamová | fundraiser Chcete-li stáhnout obrázky, klepněte sem pravým tlačítkem. Z důvodu ochrany soukromí aplikace Outlook zabránila automatickému stažení tohoto obrázku z Internetu.
sdružení linka bezpečí
A: ústavní 91/95, 181 21 praha 8
E: k.adamova@linkabezpeci.cz
T: +(420) 266 727 955
F: +(420) 266 727 976
www.linkabezpeci.cz


Reference k semináři „Od keře k espressu“

V Praze, 25.8.2009

1.
Udělala jsem si základní obrázek o tom, co příprava kávy obnáší a určitě mě to obohatilo a dovedu teď lépe rozlišovat, co je kvalitní a zdravé a čemu se vyhnout :) A poslouchat někoho, kdo má lásku k tomu, co dělá, je super. Takže rozhodně doporučuji!!
Hana Vaníčková

2.
Co se týče reflexe, bylo to hlavně voňavé :o) Krom toho se mi líbila srozumitelnost, s jakou nám Roberto vysvětloval, proč se co dělá tak a ne jinak, a velmi příjemná atmosféra celého kurzu. Moc děkuji za příležitost se něco o kávě naučit.

Užívejte babího léta a budu se těšit na nějakém příjemném semináři :o)
Lucka

3.
Byl to pro mě opravdový zážitek a už kolikrát se mi zdálo, že tu kávu vařím!
Co bych dodala. Opravdu oceňuji poutavost vyprávění - nejen profesionální přístup, ale naprosto vyčerpávající informace, i když se vsadím, že by se jich dalo podat - dle Robertových slov, ještě mnohem víc. Já jako laik, který o toto téma skutečně jevil zájem, jsem odešla naprosto ukojená a nadšená. Oceňuji i Robertův zápal i do podrobností a potřebě, abychom tomu porozuměli, jak to vlastně všechno je, protože to ho dělá tím profesionálem. Nejen podat informace, ale chtít a udělat to tak, aby opravdu posluchači pochopili a jejich zájem během výkladu neopadl. Za to velké dík. Rozhodně oceňuji i prostředí, osobní přístup, využívání názorných pomůcek a i čas, který tomu všemu věnoval, byl pro mě potřebný.
 
Prosím, vyřiď mé velké díky a i pozdravy,
 
S pozdravem (dnes odpromovaná a zítra dovolenkující se)
 
Petra


4.

…moje dojmy ze školy kávy.

jsem nadšená z přístupu lektora, jak entuziasticky a s láskou ke kávě, která byla cítit snad z každého jeho slova, tak v praktické části - trpělivého předvádění přípravy a jejího mnohonásobného opakování. Ráda bych rodině pořídila presovač , tatínek totiž kávu miluje! a udělala jim krátkou ukázku s přednáškou :). Změnila bych to, že nebyl uhlídán čas a na naši vlastní experimentaci s přípravou kávy zbylo málo času, což je mi líto. Proto zároveň děkuji, že mohu přijít ještě jednou na praxi.

PS: Roberto oceňuji Tvou galantnost a všímavost k potřebám posluchačů a Štěpánku za milé úsměvy!

Monika

5.
Espresso nebo capuccino? Cappucino! Přátelské uvítání, blok na psaní s obrázkem pěstitele. Na cappucinové pěně dvě srdce. Poutavá přednáška - semínko, keř, plod, pecka, zrnko kávy, barevné, pražené, voňavé, mleté, 14tigramové, presované – a pak espresso…Poslouchám. Zapisuji. Obkresluji. Ptám se. Dozvídám se. Bylo mi potěšením dozvědět se o pěstování, pěstitelích, obchodu s kávou a vaření i pití dobré kávy. Bylo pro mne velmi poučné, dozvědět se o zdravé kávě. Od té doby si vybírám. Odložila jsem i tabák, dosud nezbytný doplněk, zejména ke kávě. Od semináře nastala další změna: místo tří až čtyř „lógračů“ denně, si vychutnám voňavé espresso nebo latte. Káva, léčivý to nápoj! A setkání s milými lidmi ve Škole kávy také.

Velké díky za darovanou příležitost pro nás ze Sdružení Linka bezpečí! Těšíme se na další spolupráci! A přejeme hodně kávových úspěchů! Continua così! :-)

Klaara

 Hlavní partneři, Partneři soutěžíKontaktujte nás
  • Facebook
  • Fotogalerie
  • RSS

EVANEK Web Design Studio 2011 © Škola kávy s.r.o. | Poděbradská 56/186, Praha 9 | Tel.: +420 271 743 180