Škola kávy

Prostředky Puly Caff jsou ve svém oboru světovým lídrem

PULY CAFF - produkty pro nezbytnou hygienu vašich kávovarů i kávomlýnků

Produkty PULY CAFF & PULY MILK zaručují čistotu nezbytnou pro přípravu originálního italského espressa a cappuccinaLogo Asachimici Group.

Společnost Asachimici byla založena v roce 1890 a od roku 1961 patří mezi světové jedničky ve svém oboru. Produkty pro čistotu v profesionální gastronomii jsou testované a certifikované NSF. Žádná jiná řada nezaručuje tak vysoké kvality pro čištění veškerého příslušenství profesionálních i domácích kávovarů.

 

Certifikát NSFAsachimici dostala v šedesátých letech úkol, od nejvýznamnějších výrobců kávovarů, na realizaci produktu, který zajistí nejen čistotu hlav a pák kávovarů, ale také výdejníků horké páry. Tohoto úkolu se společnost úspěšně ujala a nejen to, navíc, díky své kvalitní laboratoři a jejím výsledkům, zažádala o mezinárodní certifikaci NSF pro produkty Puly Caff a Puly Milk v americkém institutu potravinářském, a tuto také úspěšně získala.certifikace NSF

 

Tým expertů stále kontroluje  kvalitu Puly cafu NSF a Puly Milku NSF tak, aby byla dodržena a zaručena přísná kritéria pro tyto produkty, zajišťující pro své spotřebitele maximální čistotu a nejvyšší možnou pozornost vůči zdravotní nezávadnosti.

 

 

   Nabídku produktů Puly naleznete v e-shopu, případně si můžete vyžádat zaslání ceníku e-mailem.

 

Produkty PULY CAFFHlavní partneři, Partneři soutěžíKontaktujte nás
  • Facebook
  • Fotogalerie
  • RSS

EVANEK Web Design Studio 2011 © Škola kávy s.r.o. | Poděbradská 56/186, Praha 9 | Tel.: +420 271 743 180