Škola kávy

PULY CAFF

- produkty pro nezbytnou hygienu vašich kávovarů i kávomlýnků

logo Puly caff

Společnost Asachimici - výrobce produktů Puly Caff -  byla založena v roce 1890 a od roku 1961 patří mezi světové jedničky ve svém oboru. Produkty pro čistotu v profesionální   gastronomii jsou testované a certifikované NSF. Žádná jiná řada nezaručuje tak vysoké kvality pro čištění veškerého příslušenství profesionálních i domácích kávovarů.

S produkty Puly Caff pracují tisíce baristů na celém světě, vyzkoušejte jejich účinnosti a kvalitu také vy. Zvyšte standardy ve vaší provozovně či v domácí kavárně. Puly Caff je vhodný pro domácí i profesionální technologie pro přípravu kávy. Dokonale vyčistíte nejen profesionální kávovar, ale třeba "jen" síto pístu french pressu, které se tak těžko čistí.

Velké plus těchto profesionálních čistících produktů je krom velké účinnosti na odstranění usazenin z kávy či čaje také v tom, že nepoškozuje těsnění a povrchové úpravy.

Používání produktů Puly Caff prodlouží životnost vašeho vybavení a odstraní nečistoty. Nezanechává žádné aroma, vaše káva bude každý den skvělá.

 Hlavní partneři, Partneři soutěžíKontaktujte nás
  • Facebook
  • Fotogalerie
  • RSS

EVANEK Web Design Studio 2011 © Škola kávy s.r.o. | Poděbradská 56/186, Praha 9 | Tel.: +420 271 743 180