Škola kávy

DOPROVODNÉ AKCE /

Ochutnávky kávy - podpora Linky bezpečí

Podpora Sdružení Linka bezpečí

 

Top Gastro

 

 

5.2. – 8. 2.2009 veletrh TOP GASTRO - mistrovství baristů

Program kavárny s barem bude probíhat po celou dobu výstavy Top Gastro, zde budete mít možnost získat kontaktní a informační Sdružení linka bezpečímateriály partnerů soutěží baristů, stejně tak některé produkty ochutnat. Kavárna bude vybavena profesionálními kávovary a kávomlýnky z nichž bude možné ochutnat kávu všech partnerů soutěží baristů i další produkty.

Zakoupené nápoje z kávy za dobrovolnou částku (min. 20 Kč) budou poukázány ve prospěch sdružení Linka bezpečí.

 

 

 

 

 

26. 3. až 5. 4. 2009 OC OLYMPIA BRNO - mistrovství baristů a degustorů

Díky prodejnímu místu s kávou, kde budou připravovány nápoje z různých značek kávy mají návštěvníci příležitost nejen ochutnat za symbolickou cenu širokou škálu káv což je unikátní a jedinečná příležitost a navíc s tím, že kávy jsou připravovány ve vysoké kvalitě, ale také úhradou kávy přispět na konto Linky bezpečí na které bude poukazován veškerý výtěžek z prodeje kávy.

Děkujeme Vám za účast na soutěžích i za podporu, kterou věnujete tomuto projektu jehož smyslem je poskytování informací laické veřejnosti i vzdělávání baristů a zvyšování kultury servírování kávy v ČR. • 1.5.2009

  Linka Bezpečí získala další prostředky

  a to díky podpoře partnerů soutěží baristů Mistr kávy. Jen díky jejich velkorysé pomoci bylo možné předat zástupkyni Linky bezpečí paní Lucii Peškové částku 12.913,--Kč

 • 5.3.2009

  Výtěžek pro Linku bezpečí

  z prodeje u příležitosti semifinále a finále soutěže Mistr kávy 2008 ve dnech 5. - 8. 2. 2009 na veletrhu Top Gastro činil celkem 13.377,--Kč.

Hlavní partneři, Partneři soutěžíKontaktujte nás
 • Facebook
 • Fotogalerie
 • RSS

EVANEK Web Design Studio 2011 © Škola kávy s.r.o. | Poděbradská 56/186, Praha 9 | Tel.: +420 271 743 180